BİZİ ARAYIN
BİZİ TAKİP EDİN

Türkiye’nin ve dünyanın yaşadığı değişim ve dönüşüme göre veli ve öğrenci önceliklerini ön plana almış eğitim ve öğretim tasarımlarını güvenli, butik ve bireysel olarak veren kurumsal teminatlı Türkiye ölçeğinde okul tasarımıdır. Ve Türkiye’nin ilk kurumsal hibrit modeli değişim ve dönüşümün öncüsü olan EGEBİL OKULLARI’nda!

Anaokulundan itibaren eğitim – öğretime hazırlayan, sınav korkusu ezberini bozan, İngilizce konuşmayı ilke edinmiş, disiplinli, sistemli çalıştıran ve çalışma alışkanlığı edindiren, yaş düzeyine uygun becerileri kazandıran, psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti ile her öğrenci ile özel iletişim kuran ve ek eğitim - öğretim hizmetlerini ortadan kaldıran bu model sadece Egebil’de!

Anaokulu ve ilkokulda çocuğunuzun hedeflerine ve hayallerine odaklanan, ortaokul ve lisede ise o hayallere ulaşmaları için tüm ihtiyaçlarını karşılayan, bütün bunların yanında sosyal ve kültürel olarak donanımlı bireyler hazırlayan Egebil Okulları’ndaki  “Hibrit Modeli” ile hemen tanışın.

Çocuğunuz başarılı bir geleceğe yaklaşsın, sizin gözünüz arkada kalmasın. Ezber bozan, ihtiyaç odaklı dönüşüm Egebil Hibrit Model’de!

DNA MODELİMİZ

hibrit-model-2

Egebilde Tercih Yapmanıza Gerek Yok!
Egebil Okullarında çocuklarınız için bir tercih yapmanıza gerek kalmaz. Türkiye’yi Hibrit Modeli ile tanıştıran Egebil, ihtiyaca uygun tasarımları ile anaokulundan liseye her kademede en değerli varlığınızı başarıya hazırlar.

Eğitim ve Öğretime Dair Ne Varsa Hepsi Aynı Çatıda: HİBRİT OKUL
Egebil Hibrit Okul modeli İhtiyaca, beklentiye, anne – babaların isteklerine ve öğrencilerin gelecekle ilgili kariyer planlarına göre seçenekler sunar.