BİZİ ARAYIN
BİZİ TAKİP EDİN
Değerli Kurucumuz,

Özel öğretim kurumlarının giderek yıprandığı bu dönemde ve içinden geçtiğimiz zorlu pandemi sürecinde riski en fazla yaşayan ve süreçten en çok etkilenen yatırımcılar olan sizler için; Yıllarca büyük 2 markanın Türkiye yapılanmasını yürüten, Dünya Eğitim Girişimcileri Birliği (WEES) Türkiye Direktörlüğü, TÖDER Genel Sekreterliği yapmış ve dünya çapında birçok projede görev almış 32 yıldır hep sahada olan bir kişi olarak, ulusal ve uluslararası danışmanlarımızla birlikte sektörün geleceği olan yepyeni 4. nesil okul tasarımını her anlamda sizler için tasarladık.

Yeni nesil eğitim kurumunu işletme, yürütme ve sürdürülebilirlik boyutlarında tasarlamış olmanın ve bu bilgi birikimini sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyorum. Çıkış ilkemiz, hepimizin aynı gemide olduğu ve paylaşarak büyüyebileceğimizdir. Bu doğrultuda sizler için birbirinin devamı niteliğinde olan ve artı değer katabileceğine inandığımız sektörün geleceğini anlatan “3 video”nun size ciddi boyutta katma değer oluşturacağına emimin.

Hep beraber bu süreçten güçlü çıkacağımıza inancım tamdır. Yeter ki alışkanlıklarımızı bir kenara koyalım. En içten sevgi ve saygılarımla…
Faruk Tatar

Egebil Eğitim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı

Eğitim Sektörü
Liderlerine Sesleniş

Eğitim ve Öğretim Hizmetlerinde
Niçin Markalaşma

EGEBİL’in
Başarı Öyküsü