Genel Müdürümüzden

Faruk Tatar

Değerli Anne ve Babalar,

EGEBİL Okulları olarak,  21. yüzyılın dünya vatandaşlarını yetiştirme yolunda eğitimde daha fazla fırsat eşitliği yaratabilmek, kaliteli eğitimi birçok noktaya taşımak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız.

Dün anne baba olmak çok zordu, bugünün dünyasında ise daha da zor hale gelmiştir. Küreselleşme, teknoloji ve artan rekabet çocuklarımızı bekleyen belli başlı kavramların başında gelmektedir. Bu anlamda çocuklarımızı geleceğe hazırlamanın en iyi yolu, onların alacağı eğitimin kalitesini arttırmaktır.

Bir anne, baba ve çocuğun genel anlamda ihtiyaç hiyerarşisine bakıldığında her biri diğerinden daha önemli kavramlarla karşılaşılmaktadır. Bunların başında servis taşımacılığı, beslenmenin eğitimdeki rolü, yeni dünyanın rehberlik ve psikolojik danışmanlık anlayışı, eğitim teknolojilerinin hayattaki rolü, okul güvenliği, yabancı dil becerileri gibi belli başlı argümanlarını saymak mümkündür.

Sizin güzel çocuklarınız, artık bizim de çocuklarımızdır. Sadece işimiz değil, gururumuz, mutluluğumuzdur. Bizler, Türkiyemizin geleceğini yetiştiriyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla,

 Faruk TATAR

Genel Müdür & CEO

faruk.tatar@egebil.com.tr