Yeni eğitim modelimiz
"OKULHANE" ile tanışmak
ve detaylı bilgi almak için
FORMU DOLDURUN

NEDEN EGEBİL OKULLARI? İhtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan, Sınav Başarısına Odaklanan Yeni Bir Model

 • EGEBİL ANAOKULLARINDA

  Öğrenmenin yaşam boyu devam eden bir süreç olduğunu içselleştirmiş, keşfeden, yaratıcı, özgür, kendi kararlarını kendi alabilen, evrensel ve toplumsal değerlere sahip, problem çözme becerisi güçlü, laik ve bilimsel değerleri benimseyen bir eğitim anlayışla donatılmış, bu eğitimin sürekliliğini ve gelişimini sağlayarak çağdaş bilgi toplumunun gerektirdiği yetkinliklere sahip, geleceği şekillendiren liderler olacak öğrenciler yetiştirmeyi hedef edindik.

 • EGEBİL İLKOKULLARINDA

  Her öğrencinin yeteneğinin birbirinden farklı ve eşsiz olduğu anlayışıyla yapılandırılan öğretim programlarımızda, öğrenme bir süreç olarak değerlendirilir ve her an, her alan öğrenme için bir fırsat olarak görülür. Ders ortamları da farklı öğrenme biçimlerine ve hızlarına sahip öğrencilerin kendi potansiyellerini kullanmalarına fırsat sağlayan, farklılaştırılmış eğitim etkinlikleri ile tasarlanır.

 • EGEBİL ORTAOKULLARINDA

  Öğrencinin ihtiyacına yönelik eğitim - öğretim anlayışıyla önceliği öğrencilerimizin potansiyelini keşfetmeye, sınav gerçeğine tam donanımlı olarak hazırlamaya, onların gelişimini desteklemeye ayırıyoruz. OKULHANE Modeli ile ek öğretim desteklerini öğrencilerimize sunarak, dünyayla rekabet edebilecek yeni nesiller yetiştirmek ana hedefimizdir. Bu hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerlerken öğrencilerimizi gerçek sınav başarısına hazırlıyoruz.

 • EGEBİL LİSELERİNDE

  Öğrencilerimiz, lise yıllarında edindikleri kazanımlar ile bireysel farklılıkları, yetenekleri ve hedefleri doğrultusunda meslek seçimlerini yaparken yaşama bir adım önde başlamaktadırlar. Uluslararası programlar ve bireyselleştirilmiş akademik ortamımız her öğrencimizin hedefini gerçekleştirmesine olanak sağlar. En büyük amacımız, öğrenci merkezli bir yaklaşımla tam öğrenmeyi gerçekleştirmek, etik, ilkeli ve tutarlı bir anlayışla çok yönlü, mutlu, başarılı ve sağlıklı nesiller yetiştirmektir.

BAŞARILI BİR GELECEKOKULDAN DAHA FAZLASIOKULHANE MODELİ İLE GELECEK

TERCİHİN NEDİR!

Egebil Okullarında çocuklarınız için bir tercih yapmanıza gerek kalmaz. Türkiye’yi "Okulhane Modeli" ile tanıştıran Egebil Okulları, ihtiyaca uygun tasarımları ile anaokulundan liseye her kademede en değerli varlığınızı başarıya hazırlar.

Egebil Okulları Neredeyiz?

Genel Merkez: Gazipaşa Mah. Gümüş Sk. No.:1-3 - Menderes / İzmir

444 16 23

© 2020 Egebil Okulları Tüm Hakları Saklıdır